خانه / گریتینگ / بست گریتینگ / خرید مستقیم بست گالوانیزه گریتینگ از کارخانه اراک

خرید مستقیم بست گالوانیزه گریتینگ از کارخانه اراک

خرید مستقیم بست گالوانیزه گریتینگ از کارخانه اراک بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و بی واسطه برای خریداران این محصول در سراسر کشور عرضه گردانیده میشود.

کارخانه ی تولید کننده ی محصولات گریتینگ در اراک با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته انواع محصولات گریتینگی مورد نیاز در صنعت و ساختمان سازی را تولید و در بازاردسترس خریداران قرار می دهند.

گریتینگ چیست؟

گریتینگ ها صفحات مشبکی می باشند که دارای کاربرد های فراوانی در صنایع گوناگون دارند و در صنایعی نظیر ساختمان سازی دارای کاربرد عمده ای می باشند.

از گریتینگ ها در ساخت ابزار های مختلفی استفاده می شود. این محصولات دارای وزن سبک و قابلیت های فراوانی می باشند به همین دلیل است که همواره جایگزین بسیاری از محصولات دیگر شده اند.

بست گریتینگ

بست گریتینگ یکی از ابزار های مورد نیاز برای نصب گریتینگ می باشد که در سایز ها ، ابعاد، کاربر و جنس های متنوع متناسب با کاربرد های گوناگون تولید میشوند.
بست گریتینگ نصب گریتینگ را آسان تر می کند به گونه ای که با استفاده از بست به جای روش های دیگر اتصال مانند جوشکاری و بتن ریزی می توان یک تا چند گریتینگ را محکم و ثابت به یکدیگر متصل کرد و در صورت نیاز به باز کردن گریتینگ در صورت تعمیر و … می توان با کمک بست به آسانی آن را باز کرد.

اجزاء تشکیل دهنده ی گریتینگ

بست گریتینگ از اجزای مختلفی ساخته شده اند که این اجزاء شامل قسمت های زیر می باشند که به آنها اشاره شده است:

  • ابرویی
  • چنگکی
  • پیچ و مهره
  • واشر

در هنگام نصب بست به گریتینگ یک طرف چنگکی درون چشمه و طرف دیگر آن به زیر آهن قرار می گیرد. ابرویی در قسمت روی گریتینگ با بسته شدن پیچ و مهره محکم و باعث ثابت شدن کلمپ و در نتیجه گریتینگ روی تیر آهن ها محکم خواهد شد.

بست گریتینگ دارای مزیت هایی می باشد که این روش را نسبت به سایر روش ها از قبیل جوشکاری متمایز کرده است.

اگر گریتینگ با استفاده از جوشکاری به یکدیگر متصل گردند ممکن است به هنگام جوش علاوه بر از بین رفتن پوشش گالوانیزه و ایجاد خوردگی امکان جداسازی آن وجود نداشته باشد.

مزیت های استفاده از بست

برخی از مزیت های استفاده از بست گریتینگ به جای روش های دیگر در زیر اشاره شده است که به بررسی آنها می پردازیم:

  • قابلیت جداسازی آسان از سازه ی گریتینگی
  • نصب آسان و سریع
  • عدم آسیب به پوشش گالوانیزه ی گریتینگ
  • خطر کمتر و صرفه جویی در وقت و هزینه

بست گالوانیزه گریتینگ چیست؟

بست گالوانیزه گریتینگ بست هایی هستند که برای عایق کاری و افزایش مقاومت آنها در برابر رطوبت، خراشیدگی و ضربه، عمر و دوام بیشتر بست ها به صورت روکشی روی آنها بست می شوند.

گالوانیزه به دو روش گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تشکیل میشوند. که معمولا پوششی برای مقاوم سازی فلزات می باشد. بست گالوانیزه گریتینگ دارای مقاومت بالایی می باشند و بهترین گزینه برای یک خرید مقرون به صرفه با طول عمر بالا می باشند.

خرید مستقیم بست گالوانیزه گریتینگ از کارخانه اراک

خریداران بست گالوانیزه گریتینگ می توانند با مراجعه ی مستقیم به کارخانه ی تولید کننده ی این محصول در اراک بست مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری نمایند.

یکی دیگر از روش های خرید مستقیم بست گالوانیزه گریتینگ از کارخانه اراک که بسیار آسان و مقرون به صرفه می باشدخرید اینترنتی می باشد.
فقط کافیست با دسترسی به اینترنت به سایت اینترنتی مراجعه نمایید و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. کارخانه ی تولید کننده ی بست گالوانیزه گریتینگ در اراک انواع متنوع بست را با کیفیت بالا برای خریداران با قیمت کارخانه ای و مناسبتر در سراسر کشور عرضه می گرداند.

درباره ی admin3

همچنین بررسی نمایید

فروشنده کلمپ گالوانیزه گریتینگ فلزی

فروشنده کلمپ گالوانیزه گریتینگ فلزی محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *