خانه / گریتینگ / گریتینگ فلزی / سایت اینترنتی فروش گریتینگ فلزی تسمه در میلگرد گالوانیزه

سایت اینترنتی فروش گریتینگ فلزی تسمه در میلگرد گالوانیزه

سایت اینترنتی فروش گریتینگ فلزی تسمه در میلگرد گالوانیزه همواره به صورت شبانه روزه آماده ی ثبت سفارش گریتینگ مورد نیاز مشتریان می باشد.

بسیاری از عناصر شیمیایی در طبیعت وجود دارند که فلز نامیده میشوند که اکثر آنها در جدول تناوبی مندلیف وجود دارند و عنصری در گروه فلزات تقسیم بندی شده اند. فلزات معمولا دارای خصوصیات زیر می باشند.

ویژگی های کلی عناصر فلزی

 • فلزات به راحتی شکل می گیرند
 • ظاهری براق دارند
 • فلزات نقطه ذوب بالایی دارند
 • بیشتر فلزات در دمای اتاق جامد هستند

فلزات دارای انواع بسیار متنوعی هستند که پر کاربرد ترین آنها عبارتند از : آلومینیوم، مس، آهن، نقره، روی، طلا، سرب و نقره هستند.فلزات گرما و الکتریسیته را به خوبی از خود عبور می دهند و رسانای خوبی می باشند.

امروزه فلزات یکی از پر کاربرد ترین عناصر می باشند که تقریبا در همه ی صنایع و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند به گونه ای که اگر به اطراف خود نگاه کنیم محصولات بسیاری را می بینیم که از فلزات ساخته شده اند. به طور مثال به چند نمونه از کاربرد فلزات در زیر اشاره شده است که به بررسی آنها می پردازیم.

کاربرد کلی فلزات در صنایع مختلف

 • خودرو سازی
 • ساختمان سازی
 • ساخت هواپیما ها و کشتی های دریایی
 • ساخت پل ها و شهر سازی

ایران یکی از کشور های صنعتی می باشد که دارای کارخانه های بسیاری می باشد و تولید کننده ی بسیاری از نیاز های جامعه می باشد. ایران دارای چهار قطب صنعتی بزرگ می باشد که در این قطب ها کارخانه های بسیاری فعالیت می کنند.

یکی از کارخانه های مهم در ایران کارخانه های گریتینگ سازی می باشند که در این کارخانه ها انواع بسیار متنوعی از گریتینگ ها متناسب با نیاز های جامعه در دو نوع فلزی و فایبر گلاس طراحی و تولید می گردند.

گریتینگ ها شبکه هایی مشبک می باشند که معمولا از میلگرد یا تسمه و یا ترکیبی از آن دو ساخته شده میشوند. میلگرد و تسمه در تولید گریتینگ ها با فاصله و اندازه هایی مساوی کنار هم به صورت یک شبکه قرار میگیرند که از لحاظ ساختاری به سه دسته تقسیم میشوند.

دسته بندی گریتینگ ها از لحاظ ساختاری

 • گریتینگ تسمه در تسمه
 • گریتینگ تسمه در میلگرد
 • گریتینگ تسمه در چهار پهلو

یکی از پر کاربرد ترین گرینگ ها، گریتینگ تسمه در تسمه می باشند که دارای وزن سبک و مقاومت بسیار بالایی در برابر دیگر گریتینگ ها دارند. سرعت تولید این گریتینگ ها نیز بالا می باشند و انتخاب مقرون به صرفه ای در انتخاب گریتینگ می باشند.

در این نوع گریتینگ ها تسمه های باربر و میلگرد ها توسط عملیات پرس کاری و پانچ به یکدیگر متصل میشوند. این گریتینگ ها دارای مزیت هایی فراوانی نسبت به سایر گریتینگ ها می باشند.

ویژگی ها و مزایای گریتینگ تسمه در میلگرد

ویژگی ها و مزایای گریتینگ ها شامل استحکام بالا و قدرت تحمل بالا، عدم استهلاک سطحی ، سطحی غیر لغزنده، توانایی تحمل فشار های باربری بسیار زیاد، قابلیت انتقال هوا و نور و … می باشند.

گریتینگ های تسمه در میلگرد از تسمه رابط، فریم، تسمه باربر و چشمه تشکیل شده اند مه هر کدام از این ها دارای وظیفه ای ویژه می باشند و یک گریتینگ کامل را تشکیل میدهند.

سایت اینترنتی فروش گریتینگ فلزی تسمه در میلگرد گالوانیزه

انواع گریتینگ های فلزی گالوانیزه تسمه در میلگرد در انواع و ابعاد مختلف در سایت اینترنتی فروش برای دسترسی و اطلاع خریداران قرار داده شده است و خریداران می توانند در کمترین زمان و در هر نقطه ای از کشور که هستند با مراجعه به سایت گریتینگ مورد   نیاز خود را سفارش دهند. جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

درباره ی admin3

همچنین بررسی نمایید

گریتینگ ترابری سنگین

قیمت همکار گریتینگ فلزی تسمه در چهار پهلو الکتروفورج

قیمت همکار گریتینگ فلزی تسمه در چهار پهلو الکتروفورج با قیمت مناسب تر برای همکاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *