خانه / گریتینگ / صادرات بهترین گریتینگ مشبک آلومینیوم به عراق

صادرات بهترین گریتینگ مشبک آلومینیوم به عراق

صادرات بهترین گریتینگ مشبک آلومینیوم به عراق در زمانی کوتاه انجام میشود. قیمت این محصول بسیار مقرون به صرفه می باشد و توسط سایت اینترنتی به فروش می رسد.

محصولات گریتینگ در صنایع مختلف شهری و صنعتی و پالایشگاه های پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرند. گریتینگ کاربرد های فراوانی دارد که میتوان به برخی از این کاربرد ها در بخش زیر اشاره کرد.

کاربرد انواع گریتینگ در صنایع مختلف

از گریتینگ در ساخت پله های فرار، در تولید دستگاه های صنعتی، ابزار آلات و تجهیزات لازم برای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، در صنایع غذایی و در آخر در زیبا سازی و دکوراسیون شهر ها از گریتینگ استفاده میشود.

گریتینگ آلومینیومی دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت هوا و عوامل فیزیکی و شیمیایی می باشند. این محصول علاوه بر این ها دارای مزایای فراوانی می باشد که در زیر به برخی از این مزایا اشاره شده است.

مزایای گریتینگ آلومینیومی

این نوع گریتینگ ها دارای وزن سبکی می باشند که مقاومت بالایی در برابر آب شور و رطوبت هوا دارند، قابلیت رنگ پذیری، آبکاری، استحکام بالا در برابر ضربه، قابلیت جوشکاری و ماشین کاری، داشتن هزینه ی تولید کمتر از مزایای گریتینگ های آلومینیومی می باشد.

از مزایای مهم این محصول قابلیت بازیافت صد در صدی آلومینیوم می باشد که می توان آن را بازیافت کرد و دوباره در ساخت محصولات دیگر به کار برد.

برای بالا بردن مقاومت گریتینگ آلومینیومی آن را با رنگ های پوششی پوشش می دهند تا از پوسیدگی و رطوبت هوا نیز در امان بمانند.

گریتینگ ها با استفاده از مواد اولیه ی درجه یک و پیشرفته ترین دستگاه ها در کارخانه های تولید این محصول در جنس ها و انواع مختلف تولید می شوند و در سراسر نقاط ایران ارائه می گردند.

فروشنده گریتینگ مشبک استنلس استیل

این محصول به کشور های دیگر از جمله کشور های همسایه مانند عراق نیز صادر می گردد و استفاده کنندگان از گریتینگ ها در نقاط مختلف دنیا به ویژه عراق می توانند این محصول را از ایران خریداری نمایند.

در صورت خرید گریتینگ توسط سایر کشور ها این محصول توسط شرکت های باربری برای آنها صادر می گردد. خریداران در سراسر نقاط ایران و سایر کشور ها میتوانند جهت خرید محصول به سایت اینترنتی فروش مراجعه فرمایند.

درباره ی manager

همچنین بررسی نمایید

گریتینگ پله فرار

کارخانه تولید کننده گریتینگ پله فلزی فرار با وزن سبک

کارخانه تولید کننده گریتینگ پله فلزی فرار با وزن سبک اقدام به تولید این محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *