خانه / گریتینگ / بست گریتینگ / قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی

قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی

قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی به صورت روزانه با توجه به عوامل مختلف محاسبه میشود و در سایت فروش برای اطلاع خریداران قرار داده میشود.

گریتینگ به سازه هایی به شکل مشبکی شکل گفته میشود که به صورت شبکه ای پیوسته و منظم ساخته میشوند که بسیار سخت هستند.

گریتینگ ها دارای توان باربری بالایی هستند که به همین دلیل است که در پروژه های سنگین صنعتی و شهری از آنها استفاده میشود. این صفحات در عین اینکه دارای مقاومت بالایی دارند دارای وزنی سبک می باشند.

کاربرد انواع گریتینگ

گریتینگ ها دارای کاربرد های بسیار متنوعی در صنایع مختلف دارند که از جمله از این کاربرد ها عبارت از: نیروگاه ها، پتروشیمی، معدن ها، شهر سازی و ساختمان سازی، کانال های آب، کفپوش سکو های نفتی، راه پله های اضطراری و … می باشند.

انواع گریتینگ از لحاظ جنس

گریتینگ ها معمولا در جنس های مختلفی ساخته میشوند و دارای تنوع بالایی هستند که با توجه به کاربرد و محل استفاده ساخته و انتخاب میشوند. از جمله ی ای گریتینگ ها در زیر اشاره شده اند که به بررسی آنها می پردازیم.

  • گریتینگ فلزی
  • گریتینگ کامپوزیت
  • گریتینگ استیل
  • گریتینگ چدنی
  • گریتینگ مضرس و آلومینیومی
قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ

گریتینگ ها شامل اجزای مختلفی می باشند مانند تسمه باربر، تسمه رابط و چشمه که به یکدیگر متصل میشوند و یک شبکه ی گریتینگی را می سازند. یکی از ابزار هایی که برای اتصال گریتینگ استفاده میشود بست گریتینگ می باشد.

بست گریتینگ یکی از بهترین گزینه ها برای اتصال گریتینگ می باشد که دارای مزایای فراوانی می باشد که سبب شده است تا جایگزین سایر روش های اتصال گریتینگ ها شوند.

بست گریتینگ چیست؟

بست ها نوعی نگهدارنده می باشند که از جنس های مختلفی از جمله فلزی و پلاستیکی و در سایز ها و انواع مختلف متناسب با کاربرد و محل استفاده ساخته شده اند و در بازار برای دسترسی مشتریان قرار داده شده اند.

بست ها نگهدارنده هایی مخصوص گریتینگ می باشند که اجزای مختلف گریتینگ را به آسانی به یکدیگر متصل میکنند و سبب می شوند تا گریتینگ ثابت و بدون حرکت بماند.

با استفاده از بست گریتینگ می توان در صورت نیاز به تعمیر و تعویض گریتینگ آن را به راحتی باز و بسته کرد. این بست ها به گریتینگ آسیبی نمیزنند و بسیار سبک و مقاوم می باشند. بست گالوانیزه در برابر رطوبت و سایر عوامل فیزیکی و شیمیایی مقاوم است.

بست گالوانیزه گریتینگ

معمولا بست گریتینگ فلزی را برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و بالا بردن طول عمر آن با استفاده از گالوانیزه پوشش میدهند. گالوانیزه از روی و آهن ساخته شده که مقاومت فلزات را افزایش می دهد.

بست گریتینگ گالوانیزه فلزی از سه بخش تشکیل شده است که شامل ابرویی، چنگکی و پیچ و مهره می باشد که همه ی این قسمت ها در کنار هم سبب میشوند تا گریتینگ محکم و ثابت اتصال پیدا کند.

قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی

قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی

کارخانه تولید کننده بست گالوانیزه گریتینگ فلزی این محصول را در تنوع و کیفیت بالا تولید می کند و توسط نمایندگی فروش بست گالوانیزه فلزی برای خریداران ارائه می دهد.

قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی به صورت روزانه با توجه به عوامل مختلف محاسبه می گردد و در سایت اینترنتی فروش برای اطلاع خریداران قرار داده میشود.

نحوه ی سفارش بست گالوانیزه گریتینگ فلزی

خرید اینترنتی دارای مزایای فراوانی می باشد که از جمله از آنها شامل صرفه جویی در وقت و هزینه، دسترسی آسانتر، امکان مقایسه و بدست آوردن اطلاعات کافی قبل از تحقیق و … می باشد.
خریداران این محصول می توانند جهت اطلاع از قیمت به روز هر عدد بست گالوانیزه گریتینگ فلزی به سایت اینترنتی فروش مراجعه نمایند و گریتینگ مورد نیاز خود را سفارش دهند.

درباره ی admin3

همچنین بررسی نمایید

فروشنده کلمپ گالوانیزه گریتینگ فلزی

فروشنده کلمپ گالوانیزه گریتینگ فلزی محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *