خانه / پنل طرح دار فلزی / نمایندگی فروش انواع ورق فلزی طرح دار لیزری شرکت فلزساز تهران

نمایندگی فروش انواع ورق فلزی طرح دار لیزری شرکت فلزساز تهران

نمایندگی فروش انواع ورق طرح دار لیزری شرکت فلزساز در تهران این محصول را با کیفیت بالا توسط سایت اینترنتی فروش عرضه می گرداند جهت سفارش این محصول به سایت اینترنتی ما مراجعه فرمایید.

ورق های طرح دار لیزری یکی از محصولات پرکاربرد هستند که از زیبایی بالایی برخوردار می باشند. این محصول جدید ترین نوع ورق های فلزی می باشند که با استفاده از دستگاه های مخصوص لیزری به طرح های گوناگون برش داده میشوند.

ورق های طرح دار لیزری با استفاده از فلز مرغوب و مقاوم ساخته میشوند که معمولا از جنس های استیل، آلومینیوم و آهن می باشند که هر کدام دارای ویژگی های بخصوصی می باشند.

ویژگی های ورق های استیل

مثلا ورق های طرح دار استیل با استفاده از فلز استیل که خود از ترکیب کربن و آهن ساخته شده است تولید میشوند. فلز استیل به طور خالص در طبیعت موجود نمی باشد در گذشته این فلز را یکی از متالوژیست های انگلیسی هنگام یافتن فلزی که زنگ نمیزند برای ساخت گلوله و با ترکیب دو عنصر آهن و کربن آن را کشف کرد که با استفاده از عناصر دیگری مثل کروم آرنرا مقاوم سازی میکنند.

یکی از محصولاتی که از فلز استیل تولید میکنند ورق استیل می باشد که دارای انعطاف پذیری، وزن سبک، قابلیت های بالا، ضد زنگ و ضد کدری می باشد از مهمترین ویژگی این ورق ظاهر زیبا در عین ویژگی های فوق العاده ی آن می باشد.

ورق های طرح دار با استفاده از دستگاه های لیزری تولید می شوند این دستگاه ها مناسب برای طراحی و برش فلزات در نظر گرفته شده اند و با استفاده ار آنها می توان به آسانی فلزات را به شکل های مختلف برش داد.

ورق های طرح دار لیزری دارای وزن سبک ، زیبایی و قیمت مناسب می باشند که خرید آنها بسیار مقرون به صرفه تر از خرید دیگر محصولات می باشند.

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران نماینده ی فروش انواع ورق های طرح دار لیزری در ایران می باشد که عرضه کننده ی جدید ترین و با کیفیت تریت ورق می باشد.

این ورق ها بیشتر در صنایع ساختمان سازی و برای زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان ها می باشند. خریداران این محصول در تهران و سایر نقاط ایران میتوانند با مراجعه به سایت اینترنتی فروش ورق مورد نیاز خود را به آسانی خریداری نمایند.

درباره ی manager

همچنین بررسی نمایید

ورق فلزی طرح دار نمای الماس پنل

فروش ورق فلزی طرح دار نمای ساختمان کارخانه الماس پنل اراک

فروش ورق طرح دار نمای ساختمان کارخانه الماس پنل اراک توسط سایت اینترنتی فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *