خانه / پنل طرح دار فلزی / هزینه تولید هر متر پنل طرح دار لیزری مخصوص دکوراسیون

هزینه تولید هر متر پنل طرح دار لیزری مخصوص دکوراسیون

هزینه تولید هر متر پنل طرح دار لیزری مخصوص دکوراسیون بر حسب وزن و ابعاد آن محاسبه میشود. برای اطلاع از قیمت ها و خرید محصول میتوانید به سایت مراجعه کنید و خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

پنل های طرح دار یکی از جدید ترین مدل ها می باشند که با استفاده از لیزر به آن طرح های متنوعی می دهند. این پنل ها از ویژگی های مخصوصی برخوردار هستند. در قسمت زیر به بخشی از این ویژگی ها اشاره شده است.

ویژگی های پنل طرح دار لیزری

  • طراحی پیچیده و زیبا
  • دارا بودن جذابیت و ایجاد نمای زیبا
  • نصب راحت و وزن سبک
  • قابلیت رنک کاری و ترکیب با مصالح دیگر

موارد استفاده از پنل طرح دار لیزری

از پنل ها در سازه های زیادی استفاده میشود. امروزه از این محصول بیشتر در سازه های ساختمانی به دلیل جلوه ی زیبا استفاده می شود. ساخت انواع درب ها، ساخت نرده، حفاظ ساختمان و … از جمله موارد استفاده از این محصول می باشد.

در دکوراسیون ساختمان ها با توجه به اینکه پنل ها نمای زیبایی دارند و از طرح های تنوعی برخوردار هستند استفاده میشود. این طرح ها را میتوان با دکوراسیون هماهنگ کرد و نمای دکوراسیون محل مورد نظر خود را جذاب و پشمگیر کرد. از رایج ترین این طرح ها طرح های سنتی است که همیشه زیبا و مورد کاربرد هستند.

پنل ها در انواع مختلفی از جمله آهنی ، استیل و آلومینیومی وجود دارند که پنل های آهنی از قیمت پایین تری نسبت به دو مورد دیگر برخوردار هستند بنابراین فروش بیشتری دارند.

برای جلوگیری از زنگ زدن و مقاومت و زیبا تر شدن پنل ها به آنها رنگ میزنند که می توان از رنگ های کوره ای و رنگ های پاششی استفاده کرد که رنگ های کوره ای بهتر هستند.

قیمت پنل طرح دار لیزری

قیمت پنل های طرح دار لیزری به صورت متری و با توجه به جنس ، وزن و ابعاد و اندازه های آنها محاسبه می شوند.

خریداران این محصول می توانند به آسانی در هر مکانی که هستند به سایت اینترنتی مراجعه کنند و پنل دلخواه خود را با اطلاع ز قیمت ها خریداری نمایند.

درباره ی manager

همچنین بررسی نمایید

ورق فلزی طرح دار نمای الماس پنل

فروش ورق فلزی طرح دار نمای ساختمان کارخانه الماس پنل اراک

فروش ورق طرح دار نمای ساختمان کارخانه الماس پنل اراک توسط سایت اینترنتی فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *